Permanent | CARE RESCIF HCMUT

DIRECTION

Prof. Dr. Nguyen Phuoc Dan
nguyen_phuoc_dan@yahoo.com
DR. Nicolas Gratiot
nicolas.gratiot@ird.fr
Prof. Georges VACHAUD
georgesvachaud5@gmail.com
Dr. PHAN THI SAN HA
ptsanha@gmail.com

SECRÉTARIAT

Dr. Nguyen Thi Huyen Trang
ngthtrang@hcmut.edu.vn
MSc. DANG Vu Xuan Huyen
xhuyen@yahoo.com
Le Thi Thanh Ha
thanhha_le2001@yahoo.com

CARE SCIENTIFIC AXIS

ORIENTATION I – WATER & ENVIRONMENT

Prof. Dr. Nguyen Phuoc Dan
nguyen_phuoc_dan@yahoo.com
Dr. Émilie STRADY
emilie.strady@ujf-grenoble.fr
Dr. Julien NÉMERY
julien.nemery@grenoble-inp.fr
Dr. Kieu Le Thuy Chung
kltchung@hcmut.edu.vn

ORIENTATION II – WATER & RISK

DR. Nicolas Gratiot
nicolas.gratiot@ird.fr
Dr. Patrick MARCHESIELLO
Patrick.Marchesiello@legos.obs-mip.fr
Prof. Dr. NGUYEN Thong
nguyenthong@hcmut.edu.vn
Dr. TRAN Ngoc Tien Dung
tntdung@hcmut.edu.vn
Dr. HO Tuan Duc
htd223@yahoo.com
Dr. Dao Thanh Son
dao.son@hcmut.edu.vn
Dr. Sandra Soares-Frazão
sandra.soares-frazao@uclouvain.be

ORIENTATION III – WATER & HEALTH

Prof. Dr. VO Le Phu
phulevo@gmail.com
Prof. Dr. BUI Xuan Thanh
thanhait@gmail.com
Dr. Rizlan Bernier-Latmani
rizlan.bernier-latmani@epfl.ch
Klauss Schönenberger
klauss.schonenberger@epfl.ch

CHERCHEURS

Dr. Dinh Quoc Tuc
quoctuc@yahoo.com
MSc. LE Thi Minh Tam
minhtamnt2006@hcmut.edu.vn
Claire Golliet
claire.golliet@ird.fr
Tran Quoc Viet
viet91202266@gmail.com

atasehir escort

Pornolar sikis izle, turk sex

pornolar

turk porn

turk sex sikis seyret

porno hd izlemek icin en ideal sex sitesi.
escort amasya escort artvin free porn
istanbul escort
istanbul escort
escort kusadasi escort alanya
beylikduzu spor salonu
gorukle escort